NK POLET 1:4 NK TORPEDO - prijateljska

NK POLET 1:4 NK TORPEDO - prijateljska

Danas smo odigrali još jednu prijateljsku utakmicu. Gostovali smo u Semeljcima kod jako dobrog NK POLET.

Uz nekoliko opravdanih izostanaka ( Čuić, Beljan, Stjević, Delić, Šarić, Ivanda B. ), za naš tim nastupili su : Vinković-Labak-Kopecki-Kušević-Cicvarić M.-Rajčević-Bešlić-Paradžik-Radoš-Antinac-Nikolić Kovačić     ( još su igrali : Butor-Cicvarić F.-Ivanda M.-Slavić-Lilić-Uzelac ).

Igrala se druga minuta kada je naš napadač  Stjepan Nikolić-Kovačić matirao domaćeg vratara. Na odmor smo otišli sa minimalnim vodstvom. U  62. minuti strijelac prvog zgoditka Nikolić-Kovačić izvrsno je asistirao  Mariju Rajčeviću koji sa ruba peterca zabija gol i povećava naše vodstvo na 2:0. Domaćin je smanjio  na 1:2 u 75. minuti a strijelac je bio Rašić. Za naše vodstvo od 1:3 pobrinuo se najmlađi igrač na terenu u 85. minuti petnaestogodišnji Ivano Butor ( na asistenciju Uzelca ). Trener Uzelac je ponovo asisitirao i za konačni rezultat kada je izvrsno uposlio mladog Filipa Cicvarića koji postavlja konačni rezultat 1:4 i tada je sudac označio  kraj utakmice.

NK POLET 1:4 NK TORPEDO - prijateljska